Jesteś tutaj: Zespół

Zespół

Patrycja Bedla

Stylistka

Kocham idealną budowę paznokci i każdy manicure staram sie doprecyzowac z wielką starannością i uwagą. Każdej swojej klientce wykonuje manicure kombinowany, gdyż Jest to dla mnie niezbędne do stworzenia precyzyjnej stylizacji.

Od dawna marzyłam o stworzeniu w moim rodzinnym mieście salonu stylizacji paznokci z prawdziwego zdarzenia.

Przeszłam szereg szkoleń oraz warsztatów by móc otworzyć miejsce profesjonalne, w którym możesz być pewna obsługi na 100%. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze.

Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci.

Angelika Drozd
Stylistka

Stylizacją paznokci interesuje się od blisko 3 lat.
Ukończyłam szkolenia z przedłużania paznokci metodą żelową, manicure kombinowanego oraz akwareli. Cały czas pragnę się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. W każdą wykonywaną stylizację wkładam wiele serca, staram się wykonywać je najlepiej jak potrafię. Uwielbiam malować wzorki oraz tworzyć niepowtarzalne zdobienia.

Praca w salonie Nails Park to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz możliwość rozwoju. Mam nadzieję że dam radę sprostać waszym oczekiwaniom, a współpraca będzie owocna.